Nákupní košík

Přejít k pokladně

Dámská kožená kabelka Domina A4 s držadlem

4 760,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Dámská kožená kabelka Domina A4 s držadlem - kvalitní dámská kožená kabelka vyrobená ručně z pravé hovězí kůže. Kabelka má jedno hlavní oddělení, ve kterém se nachází na zadním díle kapsa na zip. Na předním díle má větší kapsu, ve které jsou malé kožené kapsy na mobil a vizitky a tři úchyty na tužky. Na zadním díle zvenčí je kapsa na zip.

Kabelka se uzavírá na přezku. Kabelka je vybavena koženým držadlem pro pohodlné nošení v ruce. Po obvodu kabelky je našitý ozdobný pruh kůže, do kterého je zakomponován dlouhý kožený řemen s přezkou pro pohodlnou úpravu délky řemene. Řemen je ke kabelce připevněn pomocí dvou karabinek a je možné jej odepnout a kabelku nosit bez něj.

Vnitřek kabelky je navržen tak, aby v něm bylo možné pohodlně nosit dokumenty ve formátu A4.

Kožená kabelka Domina A4 s držadlem má rozměry 35 cm x 24 cm x 13 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:1443

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21,00 % DPH.