Nákupní košík

Přejít k pokladně

Kožená kabelka Style 3

4 860,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Kožená kabelka Style 3 - kvalitní kožená kabelka vyrobená ručně z pravé hovězí kůže. Kožená kabelka má jedno hlavní oddělení. Vevnitř na zadní straně se nachází jedna kapsa na zip, na přední části pak menší kapsy z podšívky. Kožená kabelka Style 3 se uzavírá zipem. Na přední straně má kabelka ještě jednu kapsu na zip. Kabelka je zdobená ozdobnými pruhy kůže.

Kožená kabelka Style 3 má dvě kožená držátka do ruky a také řemen pro pohodlné nošení přes rameno, kterého délku je možné libovolně nastavovat.

Kožená kabelka Style má vnější rozměry 28 cm x 40 cm x 9 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:2083

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21,00 % DPH.