Nákupní košík

Přejít k pokladně

Kožený historický opasek 4 cm hladký

990,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Kožený historický opasek 4 cm hladký - kvalitní kožený opasek řezaný z pravé hovězí kůže o tloušťce 4 mm, která zaručuje jeho dlouhou životnost. Kožený opasek o šířce 4 cm má po obvodě vyražené historické motivy. Opasek dodáváme v různých velikostech a barvách dle přání zákazníka. Cena platí pro obvod pasu do 140 cm. V případě, že máte obvod pasu větší než 140 cm, bude Vám účtován příplatek, o jehož výši Vás budeme předem informovat.

Aby Vám opasek správně seděl, měl by být od konce přezky po střední dírku dlouhý tolik, jako je Váš obvod pasu. Připište nám proto prosím do poznámky v objednávce Váš obvod pasu a my Vám opasek zhotovíme přesně na míru.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:138

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21,00 % DPH.