Nákupní košík

Přejít k pokladně

Dámské kožené kabelky

Pro dámy máme širokou nabídku dámských kožených kabelek, ve které vedou hlavně varianty kabelky Domina a nejoblíbenější kožená kabelka Šárka. Vyberte si z naší nabídky kabelek tu svou ... … více

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.

Dámská kožená kabelka je nedílnou součástí každé dámy. Dámy mají u sebe své kabelky při každé příležitosti, a tak musí být kabelka nejen praktická, ale musí se také pohodlně nosit, být dostatečně kvalitní, aby vydržela své majitelce dlouhé roky.

Naše kožené kabelky jsou výhradně výsledkem ruční výroby a splňují všechny náročné požadavky na kvalitní koženou kabelku. U nás si můžete vybrat z mnoha různých druhů kabelek. Dámy si můžou vybrat z moderních luxusních a stylových kožených kabelek. Nabízíme ale také několik starších ale zato osvědčených modelů kožených kabelek. Zákaznice, kterým nevystačí naše nabídka, můžou povolit uzdu své fantazii, sdělit nám svou vizi a my jim vyrobíme koženou kabelku na míru dle představ.

Některé kožené kabelky jsou přizpůsobené pro pohodlné nošení dokumentů ve formátu A4. Tyto kožené kabelky mají v názvu uvedeno "A4". Většinu našich kožených kabelek je možné pohodlně nosit v ruce pomocí držátek nebo přes rameno pomocí zkracovacího řemene, jehož délku je možné libovolně upravovat přezkou.

Všechny kožené kabelky pro Vás pečlivě vyrábíme sami v naší brašnářské dílně. Kožené kabelky vyrábíme výhradně z pravé hovězí nebo vepřové kůže. Na přání zákazníka je ale možné taktéž kabelku vyrobit z libovolné jiné dostupné kůže.

Kožené kabelky, které si u nás můžete objednat, jsme schopni zvětšiny vyrobit v různých barevných odstínech. V případě, že máte na Vámi požadovanou kabelku nějaké speciální požadavky, neváhejte nám je sdělit do poznámky v objednávce a my Vám Vaši koženou kabelku vyrobíme na míru. Po každé objednávce se se zákazníkem telefonicky spojíme a upřesníme si přesné detaily výrobku.