Nákupní košík

Přejít k pokladně

Kožené kapsy na opasek

V naší nabídce kožených výrobků nechybí ani kožené kapsy na opasek, které jsou nepostradatelným doplňkem každého pořádného muže ... … více

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.

V naší nabídce nechybí ani klasické kožené kapsy na opasek, které jsou nepostradatelným doplňkem každého pořádného muže. Kapsy na opasek vyrábíme výhradně ručně v naší brašnářské dílně a proto je každý náš výrobek svým způsobem originál.

Kožené kapsy na opasek vyrábíme z kvalitní hovězí kůže - hlazenice, kterou si sami barvíme. Proto Vám můžeme nabídnout širokou škálu barevných provedení kožených kapes. Při objednávce si můžete vybrat z mnohých barev nití a kůže.

Kožené kapsy na opasek vyrábíme se dvěma nebo s jedním oddělením. Kapsy jsou vhodné pro nošení peněženek, mobilů, či jakýchkoliv jiných drobností každodenní potřeby. Některé kožené kapsy jsou zdobené prolisem kůže. Pro zavírání našich kožených kapes používáme kombinovaný mechanizmus přezky a kovového zámečku, jehož všechny kovové části zevnitř kapsy vždy pečlivě podlepujeme kusem kůže, tak aby nemohlo dojít k poškrábaní, či jinému poškození nošeného předmětu. Pomocí přezky je pak možné klapinku libovolně povolit nebo dotáhnout.

Kožená kapsa na opasek se nosí na koženém opasku, kde je upevněna pomocí kožených poutek. Naše kožené kapsy mají vždy dvě kožená poutka, která je možné navléct na opasek o šířce do 5 cm. Kožené poutka lze na přání zákazníka přizpůsobit i na opasky o větší šířce. Ke kvalitní kožené kapse neoddělitelně patří také kvalitní kožený opasek a proto, jestli takový ještě nemáte, neváhejte a vyberte si jej z naší nabídky opasků, kde si můžete také vybrat barvu kůže a šířku opasku dle libosti.