Nákupní košík

Přejít k pokladně

Pánské kožené brašny, tašky přes rameno

V naší nabídce naleznete také pánské kožené brašny přes rameno a pánské kožené tašky přes rameno. Prohlédněte si naši nabídku, a vyberte si svůj vysněný kožený originál ... … více

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.

Pro pány tu máme také pestrou a originální nabídku kožených výrobků. Pánské kožené tašky přes rameno a pánské kožené brašny přes rameno vyrábíme výhradně ručně v naší brašnářské dílně. Všechny pánské kožené brašny a tašky přes rameno vyrábíme z právé voňavé hovězí kůže.

Maximální životnost pánských kožených brašen přes rameno a kožených tašek zaručuje materiál, ze kterého je vyrábíme a kvalitní ruční práce. Kůži pro pánské brašny a pánské kožené tašky přes rameno velmi pečlivě vybíráme. Většinou jsou vyrobeny z pravé hovězí kůže - hlazenice té nejvyšší kvality, nebo vyjímečně z vepřovice. Pánské brašny a tašky přes rameno, tak jako všechny ostatní kožené výrobky dodáváme v různých barvách kůže. Jakýkoliv model pánské kožené brašny přes rameno Vám tedy můžeme dodat v jakékoliv dostupné barvě kůže a barvě nitě z naší široké palety barev, které naleznete ve vzorníku.

V naší pestré nabídce pánských kožených tašek přes rameno si můžete vybrat z různých modelů. Nabízíme hlavně starší, ale zato roky osvědčené modely pánských kožených brašen přes rameno. V naší nabídce však nechybí ani moderní luxusní pánské kožené brašny, tašky, aktovky a kabely. Některé kožené brašny a tašky jsou přizpůsobené pro pohodlné nošení dokumentů ve formátu A4 nebo A5. Tyto kožené brašny a pánské kožené tašky přes rameno mají v názvu uvedeno "A4". Většina pánských kožených brašen a tašek přes rameno má zevnitř našité kapsy na mobil a vizitky a poutka na tužky. U pánských kožených brašen a tašek nechybí ani držadlo do ruky nebo zvětšovací řemen přes rameno, jehož délku si můžete libovolně upravit pomocí přezky.

Všechny pánské kožené brašny přes rameno vyrábíme ručně v naší brašnářské dílně. Proto Vám můžeme Vámi požadovanou brašnu nebo pánskou koženou tašku přes rameno přizpůsobit nebo poupravit dle Vašich specifických požadavků. V případě, že máte nějaké další požadavky, neváhejte nám je připsat do poznámky v objednávce. Po objednání zboží Vám zavoláme a dohodneme přesně všechny detaily výrobku.