Nákupní košík

Přejít k pokladně

Pánské kožené brašny

Páni určitě naleznou svoji vysněnou brašnu v naší nabídce kožených brašen a aktovek. Prohlédněte si naši nbídku, určitě si vyberete ... … více

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21,00 % DPH.

Pro pány tu máme také pestrou nabídku originálních pánských kožených brašen a pánských kožených aktovek. Všechny naše pánské brašny a aktovky vyrábíme výhradně ručně v naší brašnářské dílně.

Maximální životnost pánských kožených brašen a aktovek zaručuje materiál, ze kterého je vyrábíme a kvalitní ruční práce. Kůži pro pánské brašny a aktovky velmi pečlivě vybíráme. Většinou jsou vyrobeny z pravé hovězí kůže - hlazenice té nejvyšší kvality, nebo vyjímečně z vepřovice. Pánské brašny a aktovky, tak jako všechny ostatní kožené výrobky dodáváme v různých barvách kůže. Jakýkoliv model pánské kožené brašny Vám tedy můžeme dodat v jakékoliv dostupné barvě kůže a barvě nitě z naší široké palety barev, které naleznete ve vzorníku.

V naší pestré nabídce pánských kožených brašen si můžete vybrat z různých modelů. Nabízíme hlavně starší, ale zato roky osvědčené modely pánských brašen. V naší nabídce však nechybí ani moderní luxusní pánské kožené brašny, aktovky a kabely. Některé kožené brašny a aktovky jsou přizpůsobené pro pohodlné nošení dokumentů ve formátu A4. Tyto kožené brašny a aktovky mají v názvu uvedeno "A4". Většina kožených brašen a aktovek pro pány má zevnitř našité kapsy na mobil a vizitky a poutka na tužky. U brašen a aktovek nechybí ani držadlo do ruky nebo zvětšovací řemen přes rameno, jehož délku si můžete libovolně upravit pomocí přezky.

Všechny kožené brašny vyrábíme ručně v naší brašnářské dílně. Proto Vám můžeme Vámi požadovanou brašnu přizpůsobit nebo poupravit dle Vašich specifických požadavků. V případě, že máte nějaké další požadavky, neváhejte nám je připsat do poznámky v objednávce. Po objednání zboží Vám zavoláme a dohodneme přesně všechny detaily výrobku.