Nákupní košík

Přejít k pokladně

Zdobená kůže

Ve spolupráci s panem Danielem Bernardem jsme pro Vás připravili nabídku velice originálních ručně zdobených kožených výrobků. V této kategorii si můžete vybrat z nabídky kožených výrobků, jejichž vzhled dotvořil pan Bernard pomocí ručního zdobení kůže technikou tepání. … více

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21,00 % DPH.

Ve spolupráci s panem Danielem Bernardem jsme pro Vás připravili nabídku velice originálních ručně zdobených kožených výrobků. V této kategorii si můžete vybrat z nabídky kožených výrobků, jejichž vzhled dotvořil pan Bernard pomocí ručního zdobení kůže technikou tepání. Více o zdobení kůže se můžete dočíst zde na stránce o ručním uměleckém zdobení kůže.

Umělecké zdobení kůže tepáním má staletou tradici. Tato technika zdobení kůže vznikla pravděpodobně v Asii odkud doplula přes severní Afriku a Španělsko do Mexika, odkud ji rozšířili na daleký západ do Spojených států honáci dobytka. Dnes je tato řemeslná technika zdobení kůže rozšířená po celém světě.

Ve spolupráci s českým mistrem v tomto oboru, panem Danielem Bernardem, Vám také přinášíme několik ručně zdobených kožených výrobků. Pan Bernard pro nás ručně do pečlivě vybrané kvalitní hovězí usně (kůže) pomocí různých technik zdobení kůže vytepává originální motivy, které pak zdobí Vaše kabelky, aktovky, kapsy a jiné kožené výrobky.

Pan Bernard při zdobení kůže pomocí různých speciálních nástrojů - dlátek, razniček, nožů a brašnářských kostí tepá do kůže různé ozdobné obrazce. Více o tom, jak tyto umělecké díla vznikají se můžete dočíst zde na stránce o zdobení kůže tepáním.