Nákupní košík

Přejít k pokladně

Kvalitní kožené opasky

Kvalitní kožené opasky

Kožený pásek je nejenom praktický na nošení z důvodu své funkce, ale zároveň je také výrazným módním doplňkem, který perfektně doladí váš outfit …

Kvalitní kožené opasky

Kvalitní pásek by ve vašem šatníku rozhodně neměl chybět, a to nejen z praktického hlediska, ale i z estetického. Výhodou kožených opasků je to, že se skvěle hodí nejenom pro slavnostní příležitosti, kdy záleží na tom, co máte na sobě. Jsou totiž vhodné i pro běžné nošení k džínům nebo kraťasům. Stačí jen zvolit vhodnou barevnou variantu a je to.

Kožený opasek

Tak trochu jiné opasky

Běžné pásky zná každý. Co takhle ale tak trochu jiné opasky, do kterých snadno ukryjete pár drobných minci nebo bankovek? Opasek na peníze je výborným řešením třeba když jdete do baru nebo restaurace. Peníze tak máte kdykoliv po ruce a nemusí vás trápit, kam si dáte peněženku. Alespoň jeden kvalitní kožený opasek s úkrytem na peníze by měl mít ve svém šatníku každý gentleman.

Skvělý doplněk, který využijete nejenom na cesty

Cestovní opasek na peníze je skvělý nejenom na cesty. Oceníte ho při různých příležitostech. Peněženku tak klidně můžete nechat doma. Na zadní straně pásku je umístěná miniaturní kapsa se zipem, do které hravě ukryjete nějaké ty drobné i bankovky. Peníze takto uložené vás nikterak neomezují a v podstatě o nich ani nevíte. A navíc jsou uchráněny před případnými zloději v tlačenici nebo v hromadné dopravě.

Kvalitní zpracování z pravé hovězí kůže

Bezpečnostní opasek se skrytou kapsičkou na peníze je vyrobený z té nejkvalitnější kůže zajišťující moderní design, zajímavý vzhled a dlouhou životnost. Pravá hovězí kůže dělá z těchto opasků luxusní módní doplněk. Vybrat si můžete hned z několika různých variant a provedení přesně takovou, která vám padne do oka. Proměňte se v šarmantního muže a gentlemana, kterému žádná žena neodolá. Pokud musíte v zaměstnání dodržovat nějaký ten dresscode, pak se vám určitě kožený opasek bude hodit. Unosíte jej tak do práce k obleku i pro běžné nošení k jiným kalhotám.

Zjistit více …