Nákupní košík

Přejít k pokladně

Kožené výrobky pro Vás vyrábí paní Tatiana Varošová

Tatiana Varošová

Tatiana Varošová (dříve Fučíková)

Všechny kožené výrobky, které si můžete zakoupit zde v našem internetovém obchodě pro Vás vyrábí ve své dílně v Praze paní Tatiana Varošová, která tak navazuje na tradici této řemeslné výroby, která má v její rodném kraji na Slovensku staletou historii. K tomuto řemeslu se dostala již v mládí během svých studií a dodnes ji baví dělat Vám radost těmito výjimečnými koženými výrobky.

Brašnářskou jsem se využila na střední odborní škole v Liptovskom Mikuláši. Tento obor jsem si zvolila z toho důvodu, že kožedělný průmysl i jeho řemeslná výroba měl v této části Slovenska dlouholetou tradici. Práce s kůží mě vždy bavila a proto jsem této profesi věrná. Ve své dílně se snažím realizovat spoustu svých nápadů na různé výrobky (kabelky, aktovky, opasky, kapsy, aj.) z pravé kůže. Jsem moc ráda, když svůj nápad dovedu až do finálního výrobku, který se mým zákazníkům líbí. Samozřejmě se nebráním i realizaci návrhů, se kterými přijdou samotní zákazníci.

Šití pravé hovězí kůže

Ve své práci zachovávám tradiční výrobní postupy a samozřejmostí je použití kvalitních přírodních kůží, které odebírám od prověřených dodavatelů tak, aby výrobek, který si ode mne zakoupíte Vám sloužil a dělal radost po celou dobu používání. Kůže je kůže a v žádném případě ji nemohou rovnocenně nahradit umělé nekvalitní napodobeniny dovážené z Asie. Moje práce, i když je fyzicky hodně náročná, je krásná a jsem na ní hrdá a dělá mi velkou radost když se můj výrobek zákazníkovi zalíbí a splní jeho očekávání.

Nedávno jsem pro Vás otevřela novou prodejnu s dílnou na adrese Kovářská 17 na Praze 9, kde vyrábím všechny své výrobky. V případě Vašeho zájmu o mé výrobky se budu těšit na objednávku z e-shopu, nebo Vás ráda uvidím zde u mě v dílně, kde můžeme osobně probrat Vaše představy.


S úctou Vaše Tatiana Varošová (dříve Fučíková)