Nákupní košík

Přejít k pokladně

Dámská kožená kabelka Anabela A5

3 260,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Dámská kožená kabelka Anabela A5 - kvalitní dámská kožená kabelka vyrobená ručně z pravé hovězí kůže. Kabelka se uzavíra zipem a zvenčí na předním díle má jednu ozdobnou funkční zipovou kapsu, která se uzavírá na jeden zip se dvěma jezdci. Zvenčí na zadním díle má kabelka ještě jednu zipovou kapsu. Vevnitř má kožená kabelka pouze jedno hlavní hlavní oddělení. Na předním díle hlavního oddělení se nachází dvě kapsy z podšívky na doklady, mobil, klíče a jiné drobnosti.

Kabelka má dlouhý řemen přes rameno, kterého délku je možé pohodlně upravovat pomocí zkracovače. Řemen je ke kabelce připnutý pomocí karabinek.

Vnitřek kabelky je navržen tak, aby v něm bylo možné pohodlně nosit dokumenty ve formátu A5.

Rozměry kableky jsou 22 cm x 24 cm x 3 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:2363

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.