Nákupní košík

Přejít k pokladně

Dámská kožená kabelka Deneris A4

4 428,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Dámská kožená kabelka Deneris A4 - kvalitní dámská kožená kabelka vyrobená ručně z pravé hovězí kůže. Kožená kabelka má jedno hlavní oddělení, ve kterém se nachází na přední straně dvě kapsy z podšívky a na zadní straně jedna uzavíratelná kapsa z podšívky na zip.

Kožená kabelka Deneris A4 je uzavíratelná z vrchní strany na zip. Aby se dno kabelky při manipulaci tolik neopotřebovávalo je vyztuženo a chráněno kovovými nýty (puklemi).

Kabelka má dvě držátka do ruky a pro pohodlné nošení je kožená kabelka Deneris opatřena také dlouhým řemenem přes rameno, kterého délku je možné libovolně nastavovat.

Vnitřek kabelky je navržen tak, aby v něm bylo možné pohodlně nosit dokumenty ve formátu A4.

Kabelka má rozměry 35 cm x 35 cm x 14 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:1416

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.