Nákupní košík

Přejít k pokladně

Dámská kožená kabelka Riana A4

6 480,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Dámská kožená kabelka Riana A4 - kvalitní dámská kožená kabelka vyrobená ručně z pravé hovězí kůže. Kožená kabelka má jen jedno hlavní oddělení, ve kterém se na zadní straně nachází větší kapsa uzavíratelná na zip a na přední straně jsou našity dvě menší kapsičky z podšívky, vhodné pro nošení mobilu, či peněženky.

Kožená kabelka Riana A4 je uzavíratelná na zip. Pro pohodlné nošení je kožená kabelka Riana opatřena dvěma držátky přes rameno, které jsou ke kabelce připevněna pomocí ozdobných přezek.

Vnitřek kabelky je navržen tak, aby v něm bylo možné pohodlně nosit dokumenty ve formátu A4.

Kabelka má vnější rozměry 33 cm x 50 cm x 18 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:1439

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.