Nákupní košík

Přejít k pokladně

Dámská kožená kabelka s mašlí A4

5 300,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Dámská kožená kabelka s mašlí A4 - kvalitní dámská kožená kabelka vyrobená ručně z pravé hovězí kůže. Kabelka se uzavíra zipem. Zvenčí na předním dílu je kabelka ozdobená velkou elegantní koženou mašli. Vevnitř má kožená kabelka pouze jedno hlavní oddělení. Na předním díle hlavního oddělení se nachází dvě kapsy z podšívky na doklady, mobil, klíče a jiné drobnosti. Na zadním díle vnitřního oddělení má kabelka ještě jednu zipovou kapsu z podšívky.

Pro pohodlné nošení je kožená kabelka s mašlí A4 opatřena dvěma držátky přes rameno, které jsou ke kabelce napevno přišita.

Vnitřek kabelky je navržen tak, aby v něm bylo možné pohodlně nosit dokumenty ve formátu A4.

Rozměry kableky jsou 32 cm x 42 cm x 10 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:2365

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.