Nákupní košík

Přejít k pokladně

Dámská ručně zdobená kožená kabelka s motivem kytky A4

6 150,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Dámská ručně zdobená kožená kabelka - kvalitní kožená kabelka vyrobená z pravé hovězí kůže, ručně zdobená (dekorovaná) originálním motivem kytky. Kabelka vychází z modelu Domina a má jedno hlavní oddělení, ve kterém se nachází na zadním díle kapsa na zip. Na předním díle má větší kapsu, ve které je kapsa na mobil a vizitky a tři úchyty na tužky. Na zadním díle z venčí je kapsa na zip.

Kabelka se uzavírá na přezku. Po obvodu kabely je našitý ozdobný pruh kůže, do kterého je zakomponován dlouhý kožený řemen s přezkou pro pohodlnou úpravu délky řemene.

Vnitřek kabelky je navržen tak, aby v něm bylo možné pohodlně nosit dokumenty ve formátu A4.

Na přední straně kabelky se nachází ručně zdobený originální motiv kytky.
Více o ručním uměleckém zdobení kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:960

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21,00 % DPH.