Nákupní košík

Přejít k pokladně

Kožená historická pochva na meč 060 - 070 cm

2 290,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Kožená historická pochva na meč - kvalitní kožená historická pochva je vyrobená z pravé hovězí kůže, která zaručuje její dlouhou životnost. Kožená pochva na meč má na spodní straně pomocí dvou kožených řemenů a přezky připnutou koženou špičku, kterou je možné pochvu ještě prodlužovat. Na spodní a na vrchní straně je pochva prošita ozdobnými kusy kůže. Vrchnímu konci pochvy dominuje kovová ozdoba.

Součástí pochvy na meč jsou také kožené popruhy k pohodlnému nošení přes rameno. Popruhy se skládají ze tří dílů, které jsou vepředu spojeny ozdobným kovovým kroužkem.

Kožená pochva na meč je určena pro nošení meče o délce 60 - 70 cm a o šířce cca 7 cm (šířku meče Vám přizpůsobíme na míru, v případě velkého rozdílu bude účtován příplatek). Šířku meče nám prosím připište do poznámky v objednávce.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:159

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.