Nákupní košík

Přejít k pokladně

Kožené žebradlo

2 860,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Kožené žebradlo - kvalitní kožené žebradlo vyrobeno ručně z pravé hovězí kůže. Žebradlo má jedno hlavní oddělení, ve kterém se nenachází žádné kapsy.

Kožené žebradlo se uzavírá pomocí klapny. Žebradlo je vybaveno dlouhým koženým řemenem s přezkou pro pohodlnou úpravu délky řemenu.

Zavírání koženého žebradla je řešeno pomocí pravého parůžku, který se převléká do koženého poutka. Zavírání je možné také řešit na knoflík, nebo na přezku. Chcete-li jiné zavírání než na parůžek, sdělte nám to prosím v poznámce u objednávky a my Vám zavoláme a dohodneme detaily.

Kožené žebradlo má rozměry 31 cm x 25 cm x 6 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:826

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.