Nákupní košík

Přejít k pokladně

Pánská kožená brašna Adam A4

7 390,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Pánská kožená brašna Adam A4 - kvalitní pánská kožená kabela vyrobená ručně z pravé hovězí kůže. Kabela má dvě hlavní oddělení. Na vnitřním předním dílu má všitou volnou koženou kapsu, na které se nachází ještě jedna kapsa na zip. Na vnitřním zadním dílu má všitou volnou koženou kapsu. Na předním díle má kožená kabela větší kapsu, ve které je kapsa na mobil a vizitky a tři úchyty na tužky.

Kabela se uzavírá na přezku, má držátko do ruky a dlouhý kožený řemen připevněn k bokům brašny pomocí karabin. Délku řemene přes rameno je možné upravovat pomocí přezky.

Vnitřek kabely je navržen tak, aby v něm bylo možné pohodlně nosit dokumenty ve formátu A4.

Kabela má rozměry 35 cm x 24 cm x 15 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:1417

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.