Nákupní košík

Přejít k pokladně

Pánská kožená taška přes rameno Australan A5

4 390,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Pánská kožená taška přes rameno Australan A5 - kvalitní pánská kožená brašna vyrobená z pravé hovězí kůže - hlazenice, která je ručně barvená. Kožená brašna Australan je vyrobená z hovězí kůže tlusté 2,5 mm a řemen brašny o šířce 4 cm je vyroben z hovězí kůže tlusté 3 mm.

Kožená taška přes rameno je uzpůsobená tak, aby se do ní v pohodě vešel formát A5. Brašna se uzavírá na klapnu pomocí přezky. Brašna Australan má na předním dílu pod klapnou našitou jednu větší kapsu vhodnou pro nošení chytrého mobilu do rozměrů 11 cm x 21 cm x 1,8 cm. Tato kapsa na mobil se uzavírá pomocí volné klapny bez zapínaní. Vnitřní prostor brašny má pouze jedno oddělení. Brašna pak má ze zadní strany ještě jednu zipovou kapsu. Po stranách brašny Australan jsou našité ještě dvě pouzdra, které se uzavírají na klapnu a druk a je možné je využít pro nošení kapesního nože nebo tužek.

Řemen brašny je dostatečně dlouhý pro pohodlné nošení přes rameno a jeho délku je možné upravovat pomocí přezky. Řemen je k brašně napevno přišitý. 

Vnitřek brašny je navržen tak, aby v něm bylo možné pohodlně nosit dokumenty ve formátu A5.

Kožená brašna Australan má rozměry 25 cm x 24 cm x 8 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:2176

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.