Nákupní košík

Přejít k pokladně

Pánská kožená brašna Četnická A4

4 790,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Pánská kožená brašna Četnická - kvalitní pánská kožená brašna vyrobená z pravé hovězí kůže - hlazenice, která je ručně barvená.
Četnická kožená brašna je zhotovena podle četnického originálu a po obvodě je zdobená ozdobnou linkou, která podtrhuje její autenticitu. Brašna má jenom jedno hlavní oddělení a nemá žádné kožené kapsičky pro nošení drobností. Kožená brašna Četnická se zavírá na klapnu pomocí přezky a je celá vyrobena z kůže tlusté 2,5 mm. Brašna má řemen přes rameno o šířce 3 cm, který je k ní připevněn pomocí dvou přezek, a tak je možné jej libovolně zkracovat.

Vnitřek brašny je navržen tak, aby v něm bylo možné pohodlně nosit dokumenty ve formátu A4.

Kožená brašna Četnická má rozměry 27 cm x 32 cm x 5 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:829

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.