Nákupní košík

Přejít k pokladně

Pánská kožená brašna Myslivec A4 s držadlem

6 290,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Pánská kožená brašna Myslivec s držadlem - kvalitní pánská kožená brašna vyrobená z pravé hovězí kůže - hlazenice, která je ručně barvená. Kožená brašna Myslivec je vyrobená z kůže tlusté 2,5 mm a řemen brašny o šířce 3 cm je vyroben z kůže tlusté 3 mm. Kožená brašna je uzpůsobená tak, aby se do ní v pohodě vešel formát A4. Brašna má na předním dílu našitou jednu větší kapsu, na zadní části se nachází zipová kapsa, kterou určitě oceníte. Vnitřní prostor je dostatečné velký a nachází se v něm další zipová kapsička, která je vhodná na doklady, peněženku atd. Kožená brašna se zapíná na přezku. Na vrchní části brašny je našité držadlo do ruky.

Vnitřek kabely je navržen tak, aby v něm bylo možné pohodlně nosit dokumenty ve formátu A4.

Kožená brašna Myslivec má rozměry 36 cm x 28 cm x 12,5 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:1058

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.