Nákupní košík

Přejít k pokladně

Pánská kožená taška přes rameno Fredy A4

6 490,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Pánská kožená taška přes rameno Fredy A4 - kvalitní pánská kožená kabela vyrobená ručně z pravé hovězí kůže. Kabela má jedno hlavní oddělení, ve kterém se na zadním dílu nachází kapsa z tvrzené podšívky vhodná k nošení notebooku. Tato kapsa se uzavírá pomocí řemínku s drukem. Na předním dílu hlavního oddělení je volná kožená kapsa, na které je našitá kapsa na zip. Zvenčí na předním díle se nachází ještě jedna větší kožená kapsa. V této kapse se nachází pouzdro na mobil a vizitky a tři úchyty na tužky.

Kožená taška přes rameno má zkrácenou klapnu a uzavírání je řešeno kombinací přezek a zámečků. Kabela má držátko do ruky a dlouhý kožený řemen přes rameno s přezkou pro pohodlnou úpravu délky řemenu. Řemen je ke kabele přišitý napevno. Aby se dno kabelky při manipulaci tolik neopotřebovávalo je vyztuženo a chráněno kovovými nýty (puklemi).

Vnitřek kabely je navržen tak, aby v něm bylo možné pohodlně nosit dokumenty ve formátu A4.

Kabela má vnější rozměry 35 cm x 24 cm x 13 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:1440

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.