Nákupní košík

Přejít k pokladně

Zdobený dámský kožený historický opasek

2 565,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Dámský kožený historický opasek - kvalitní kožený opasek z pravé hovězí kůže o tloušťce 2.5 mm, která zaručuje jeho dlouhou životnost. Opasek je po okrajích lemovaný francouzským lemem. Trojúhelníkový tvar v kombinaci s ozdobnými prvkami po obvodě dodává dámskému koženému historickému opasku autentický dobový vzhled. Opasek se skládá z více častí, které jsou spojeny koženými šňůrami. Kožený historický opasek se zapíná na přezku, která je umístěna na zadní části opasku. Opasek dodáváme v různých velikostech a barvách na míru dle přání zákazníka.

Aby Vám opasek správně seděl, měl by být od konce přezky po střední dírku dlouhý stejně, jako je Váš obvod pasu. Připište nám proto prosím do poznámky v objednávce Váš obvod pasu a my Vám opasek zhotovíme přesně na míru.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:141

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.