Nákupní košík

Přejít k pokladně

Dámská kožená kabelka Diana

4 790,00 KčDetail produktu

Dámská kožená kabelka Diana

4 790,00 Kč

Popis produktu:

Dámská kožená kabelka Diana - kvalitní dámská kožená kabelka vyrobená ručně z pravé hovězí kůže. Kožená kabelka má jedno hlavní oddělení, ve kterém se nachází na zadní straně jedna zipová kapsa z podšívky a na přední straně otevřená kapsa z podšívky rozdělená na dvě menší části pro nošení drobností. Zvenčí na zadním dílu má kožená kabelka jednu funkční ozdobnou zipovou kapsu a na předním dílu má z boku také zipovou kapsu. 

Celá kožená kabelka Diana je uzavíratelná z vrchní strany na zip. Aby se dno kabelky při manipulaci tolik neopotřebovávalo je vyztuženo. Kabelka má dvě delší držátka přes rameno, které jsou ke kabelce na pevno přišita.

Kabelka má rozměry 24 cm x 32 cm x 10 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.