Nákupní košík

Přejít k pokladně

Dámský kožený batoh Vagady se zipy

5 390,00 KčDetail produktu

Dámský kožený batoh Vagady se zipy

5 390,00 Kč

Popis produktu:

Dámský kožený batoh Vagady se zipy - kvalitní kožený batoh je vyroben ručně z pravé hovězí kůže, která zaručuje jeho dlouhou životnost. Kožený batoh má jedno hlavní oddělení, které se uzavírá stažením pomocí kožené šňůrky. Batoh má malou klapnu, která se uzavírá pomocí kovové karabinky. Kožený batoh je podšitý podšívkou a zevnitř má dvě kapsy - zadní kapsu na zip pro drobnosti a přední z podšívky. Kožený batoh se zipy má navíc ze přední strany zvenčí dvě ozdobné funkční zipové kapsy.

Řemeny batohu jsou široké 3 cm a jejich délku je možné libovolně upravit pomocí zkracovačů. Na vrchní straně mezi řemeny je umístěno malé kožené poutko vhodné pro zavěšení batohu.

Dámský kožený batoh Vagady má rozměry 34 cm x 27 cm x 17 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.