Nákupní košík

Přejít k pokladně

Kožená brašna Unimo

4 030,00 KčDetail produktu

Kožená brašna Unimo

4 030,00 Kč

Popis produktu:

Kožená brašna Unimo - kvalitní kožená brašna vyrobená ručně z pravé hovězí kůže. Brašna má jedno hlavní oddělení, ve kterém je na zadním díle našita menší kožená kapsa. Na předním díle má brašna menší kapsu uzavíratelnou na klapnu na druk, která je vhodná pro nošení drobností - peněženky, nebo mobilu.

Celá brašna se uzavírá ozdobně prošitou klapnou na přezku. Brašna má po bocích připevněn široký ozdobný řemen přes rameno se zkracovačem pro pohodlnou úpravu délky řemenu. Řemen je k brašně připevněn napevno pomocí čtyř nýtů.

Do brašny se na těsno vejde A4.

Kabela má vnější rozměry 32 cm x 24 cm x 10 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.