Nákupní košík

Přejít k pokladně

Kožená kabela Vážka A4

5 090,00 KčDetail produktu

Kožená kabela Vážka A4

5 090,00 Kč

Popis produktu:

Kožená kabela Vážka A4 vyrobená z pravé hovězí kůže - hlazenice, která je ručně barvená. Kabela Vážka je vyrobená z kůže tlusté 2,5 mm. Uvnitř má kabela jedno hlavní oddělení, které má na zadní straně volnou kapsu, na které je našitá menší zipová kapsa. Na předním dílu má kabela ještě jednu velkou koženou kapsu. Celá kabela se uzavírá zdobenou klapnou, která je doplněna ozdobnými pruhy kůže a uzavírá se pomocí přezky. Kabela má po bocích našity ještě dvě malé funkční kapsičky a v jedné z nich má karabinku na klíče.

Kožená kabela Vážka A4 má vnější rozměry 26,5 cm x 33 cm x 11 cm. Kabela má našity delší řemen přes rameno, kterého délku je možné libovolně upravovat pomocí přezky.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.