Nákupní košík

Přejít k pokladně

Kožená ledvinka Klasik

2 490,00 KčDetail produktu

Kožená ledvinka Klasik

2 490,00 Kč

Popis produktu:

Kožená ledvinka Klasik - kvalitní kožená ledvinka vyrobená ručně z pravé hovězí kůže. Kožená ledvinka má jedno hlavní oddělení, které se uzavírá zipem. Na vnějším předním díle má našitou zipovou kapsu, na které je ještě jedna plochá zipová kapsa. Ze zadní strany na zadním oddělení má ledvinka také zipovou kapsu. Ledvinka má celkem čtyři kapsy a všechny jsou uzavíratelné na kvalitní kovový zip YKK. Kožená ledvinka se upíná kolem pasu pomocí textilního pásku (kurta) a umělého klipu. Obvod textilního pásku (kurty) je možné libovolně upravovat pomocí zkracovače.

Kožená ledvinka má rozměry 14 cm x 36 cm x 10 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.