Nákupní košík

Přejít k pokladně

Kožené pouzdro na kovový benzínový zapalovač

370,00 KčDetail produktu

Kožené pouzdro na kovový benzínový zapalovač

370,00 Kč

Popis produktu:

Kožené pouzdro na kovový benzínový zapalovač - kvalitní kožené pouzdro na zapalovač vyrobené z pravé hovězí kůže. Kožené pouzdro na zapalovač je vhodné pro nošení velice oblíbených kovových benzínových zapalovačů jedné známé nejmenované americké značky. Kožené pouzdro má malou klapinku, která se uzavírá pomocí kovového druku. Pouzdro je vybavené koženým poutkem pro snadné uchycení na opasek.

Toto pouzdro je přizpůsobené pro standardní rozměr kovových zapalovačů a to 5,7 cm x 4 cm x 1,3 cm. Před objednáním pouzdra si prosím zkontrolujte, jestli má Váš zapalovač uvedené rozměry. Pouzdro nepřizpůsobujeme na jiné rozměry zapalovače a dodáváme ho pouze v těchto rozměrech a pouze s koženým poutkem na opasek.

Kožené pouzdro je určeno pro zapalovač o rozměrech 5,7 cm x 4 cm x 1,3 cm.

Pouzdro má kožené poutko pro nošení na opasku. Toto poutko je přizpůsobené tak, aby bylo možné pouzdro nosit na opasku o šířce maximálně 5 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.