Nákupní košík

Přejít k pokladně

Kožený číšnický set - kožená kasírka, kožené pouzdro na kasírku, kožený opasek

2 990,00 KčDetail produktu

Kožený číšnický set - kožená kasírka, kožené pouzdro na kasírku, kožený opasek

2 990,00 Kč

Popis produktu:

Tento kožený číšnický set se skládá z kožené číšnické kasírky, koženého pouzdra na číšnickou kasírku a z koženého opasku. Všechny součásti setu jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže.

Set obsahuje tuto koženou číšnickou kasírku se šesti odděleními pro bankovky a dvěma kapsami uzavíratelnými na zip pro drobné mince. Na klapně kasírky je našitá ještě jedna kapsa z průhledné fólie.

Dále je součásti setu toto kožené pouzdro na číšnickou kasírku, které má na přední straně kapsičku na bločky a úchyt na tužku.

Poslední součástí pouzdra je tento kvalitní univerzální opasek od Tatiany. K pouzdru dodáváme kvalitní 3,5 cm univerzální prošitý opasek v barvě pouzdra a kasírky.

Kožený číšnický set dodáváme ve všech barvách kůže, ale nejoblíbenější je černá.

Rozměry:

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.