Nákupní košík

Přejít k pokladně

Pánská kožená brašna Hádě A5

4 890,00 KčDetail produktu

Pánská kožená brašna Hádě A5

4 890,00 Kč

Popis produktu:

Pánská kožená brašna Hádě A5 - kvalitní pánská kožená brašna vyrobená z pravé hovězí kůže - hlazenice, která je ručně barvená. Kožená brašna Hádě je vyrobená z hovězí kůže tlusté 2,5 mm a řemen brašny o šířce 3 cm je vyroben z hovězí kůže tlusté 3 mm.

Kožená brašna je uzpůsobená tak, aby se do ní v pohodě vešel formát A5. Brašna se uzavírá na klapnu pomocí přezky. Brašna Hádě má na předním dílu pod klapnou našitou jednu větší kapsu vhodnou pro nošení chytrého mobilu do rozměrů 8 cm x 15,5 cm x 1,3 cm. Vnitřní prostor brašny je rozdělen do dvou oddělení. V předním oddělení jsou našité ještě dvě malé kožené kapsičky. Jedna vhodná pro nošení dokladů o standardních rozměrech pasu a druhá určena pro nošení vizitek. Brašna pak má ještě jedno větší zadní oddělení bez kapes.

Řemen brašny je dostatečně dlouhý pro pohodlné nošení přes rameno a jeho délku je možné upravovat pomocí přezky. Řemen je k brašně připnut pomocí kovových karabin a tak je možné jej odepnout a brašnu nosit jako příruční bez řemene. 

 

Vnitřek kabely je navržen tak, aby v něm bylo možné pohodlně nosit dokumenty ve formátu A5.

Kožená brašna Hádě má rozměry 25 cm x 24 cm x 9,5 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.