Nákupní košík

Přejít k pokladně

Pánská kožená peněženka Klasik se zapínáním

1 430,00 KčDetail produktu

Pánská kožená peněženka Klasik se zapínáním

1 430,00 Kč

Popis produktu:

Pánská kožená peněženka Klasik se zapínáním - kvalitní pánská kožená peněženka vyrobená z pravé hovězí kůže - usně. Tato kombinovaná kožená peněženka je velice oblíbená a používá se jak na papírové bankovky, tak i na kovové mince, které jsou uzavřené drukem. Na papírové bankovky má peněženka dvě přihrádky. Krom toho má kožená peněženka Klasik ještě tři přihrádky na karty, nebo vizitky. Vyrábí se z kvalitní hovězí kůže v různých barvách kůže. Celá peněženka se zapíná pomocí poutka na druk.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.