Nákupní košík

Přejít k pokladně

Vyhraj kapsu pod stromeček!


Jak se zapojit do soutěže "Vyhraj kapsu pod stromeček!"?

Moc nás to mrzí, ale máme příliš mnoho objednávek a do Vánoc již nejsme schopni dodat žádnou objednávku.

Připravili jsme proto pro Vás ještě jednu možnost, jak potěšit sebe nebo své blízké ručně dělanou koženou kapsou z Brašnářství Tatiana! V období od 3.12.2015 do 17.12.2015 jsme pro Vás připravili soutěž "Vyhraj kapsu pod stromeček!".
Pro registraci do soutěže stačí když:

 • Lajknete naší stránku na facebooku
 • Na e-mail # nám pošlete zprávu s předmětem "Chci kapsu pod stromeček!" a do zprávy uvedete, kam máme kapsu doručit (jméno - dle Facebooku a doručovací adresu včetně jména)

17.12.2015 náhodně vylosujeme jednoho výherce, kterému 18.12.2015 pošleme poštou tuto koženou kapsu Klasik tak, aby se z ní mohl těšit ještě letos pod stromečkem:

Vyhraj kapsu pod stromeček!

Odeslání registračního e-mailu do soutěže "Vyhraj kapsu pod stromeček!"?

K odeslání registračního e-mailu můžete použít také tento formulář. Po odeslání formuláře se odešle e-mail s vyplněnými informacemi na adresu # a kopie tohoto e-mailu se zašle na Vaši adresu vyplněnou ve formuláři.

Soutěž skončila!


Pravidla soutěže "Vyhraj kapsu pod stromeček!"

 1. Pořadatel

  Pořadatelem soutěže je Tatiana Varošová IČ: 16464257 se sídlem Matějkova 2443/13, 190 00, Praha - Libeň zapsána v živnostenském rejstříku Úřadu městské části Praha 9.

 2. Jak se zapojit do soutěže?

  Soutěž probíhá v jednom soutěžním kole trvajícím od 3.12.2015 (od vyhlášení soutěže na Facebookové stránce pořadatele) do 17.12.2015 12:00. Soutěže se může zúčastnit každý uživatel Facebooku ("soutěžící"), který pomocí Facebooku pod svým uživatelským profilem označí stránku pořadatele jako "To se mi líbí" a zároveň pošle registrační e-mail s předmětem "Chci kapsu pod stromeček!" na e-mailovou adresu # a do zprávy uvede svoje jméno dle Facebooku a doručovací adresu včetně jména, kam bude výhra zaslána.

  Soutěžící zároveň účastí v soutěži uděluje pořadateli soutěže souhlas se zpracováním jeho kontaktních údajů nutných pro doručení výhry. A taky souhlasí s tím, že bude jméno výherce doplněné o profilovou fotografii z Facebooku uvedeno na facebookové stránce pořadatele.

  Soutěže se může zúčastnit pouze osoba, která má doručovací údaje na území České republiky nebo Slovenské republiky.

 3. Výběr výherce

  Výhercem soutěže se stane právě jeden soutěžící. Výherce bude náhodně vylosován po skončení soutěže ze všech soutěžících, kteří splnili všechna pravidla soutěže.

 4. Výhra v soutěži

  Výherce soutěže vyhraje tuto koženou kapsu na opasek Klasik s kombinovaným zapínaním:

  Vyhraj kapsu pod stromeček!

 5. Předání výhry

  Po skončení soutěže a vylosování výherce bude výherci výhra předána poštovní zásilkou zaslanou prostřednictvím České pošty na adresu, kterou výherce uvedl v registračním e-mailu zaslaném na adresu #. Zásilka bude odeslána pořadatelem nejpozději den po skončení soutěže tj. 18.12.2015.

 6. Zpracování osobních údajů

  Soutěžící účastí v soutěži uděluje pořadateli soutěže souhlas se zpracováním jeho kontaktních údajů (zejména e-mailové adresy, jména a doručovací adresy) nutných pro doručení výhry. Pořadatel soutěže nebude tyto údaje po skončení soutěže dále nijak uchovávat a používat k jakýmkoliv jiným účelům než pro účely doručení výhry v této soutěži.

 7. Prohlášení od osvobození společnosti Facebook

  Tuto soutěž pořádá Pořadatel na vlastní riziko. Společnost Facebook nenese žádnou odpovědnost za žádné závazky vzniklé soutěži.

  Soutěž rovněž nijak nesouvisí se společností Facebook a není společností Facebook žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována.