Nákupní košík

Přejít k pokladně

Zakázková výroba kožených výrobků

Zakázková výroba kožených výrobků

Kůže je v oblasti módních doplňků velmi oblíbeným materiálem a je stále trendy. Pořídit si z ní můžete všechno možné od kabelek, přes peněženky až po opasky …

Zakázková výroba kožených výrobků

Toužíte po kožené kabelce, brašně, peněžence nebo jiném výrobku? Investujte do opravdové kvality, která vydrží. Zakázková výroba kožených výrobků splní všechny vaše představy o produktech z kůže. Vyberte si z široké nabídky v e-shopu nebo přijďte s vlastním nápadem a my už se postaráme o jeho zhotovení.

Zakázková výroba kožených výrobků

Široká nabídka kožených výrobků

Záleží vám na tom, co nosíte, jak se oblékáte a jak vypadáte? Pak neváhejte investovat do věcí vyrobených z kůže, která je oblíbeným a nestárnoucím materiálem, která vám díky doplňkům dodá potřebnou eleganci za každé situace. Brašnářství Tatiana se specializuje na výrobu nejrůznějších kožených věcí, jako jsou brašny, peněženky, kabelky, opasky v dámském i pánském provedení, ledvinky, unisex kabely a spousta dalších. Pořídit si můžete třeba i kožené kapsy na opasek nebo kožená pouzdra. Díky tomu si tak vybere opravdu každý a na své si přijdou jak pánové, tak i dámy různých věkových kategorií.

Zakázková výroba kožených výrobků

Produkt z kůže přesně podle vašich představ

Nevybrali jste si z nabídky nebo toužíte po něčem opravdu speciálním? Naše služby jsou tu od toho, abychom se snažili vyjít vstříc vašim představám, přáním a požadavkům. Budeme se tak společně s vámi snažit najít takovou cestu, aby ve finále vznikl kožený doplněk přesně v takové podobě, jak si ho představujete. Poradíme si i s výrobou koženého produktu podle nákresu nebo fotky. Vše je o individuální domluvě se zákazníkem.

Zakázková výroba kožených výrobků

Kvalitní zpracování pro dlouhou životnost výrobku

A co na našem zboží oceníte nejvíce? Předně je to vysoce kvalitní zpracování z té nejvybranější pravé hovězí kůže, která dělá naše věci opravdu jedinečnými, nápaditými a originálními. Samozřejmostí je tak vysoká kvalita a odolnost, které společně stojí za dlouhou životností. To, co si u nás zakoupíte, tak opravdu vydrží. Na naše služby a zboží se zkrátka můžete spolehnout po všech stránkách.

Zjistit více …