Nákupní košík

Přejít k pokladně

Dámská kožená kabelka Kelgera A4

4 990,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Dámská kožená kabelka Kelgera A4 - kvalitní dámská kožená kabelka vyrobená ručně z pravé hovězí kůže. Kožená kabelka má jedno hlavní oddělení, do kterého je všita podšívka, a které se uzavírá na zip. V hlavním oddělení na zadním díle má kožená kabelka našitou zipovou kapsu z pošívky a na předním dílu jsou ještě dvě malé podšívkové kapsičky na drobnosti. Na předním díle je zvenčí našita ještě jedna velká kožená kapsa. Zvenčí na zadní straně je kapsa na zip.

Kabelka se celkově uzavírá klapnou na dva magnety a má napevno našitý řemen, kterého délku je možné upravit do pohodlné polohy pomocí přezky.

Kabelka je přizpůsobená tak, aby v ní bylo možné nosit dokumenty ve formátu A4.

Kožená kabelka Kelgera A4 má rozměry 36 cm x 26 cm x 13 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:24

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.