Nákupní košík

Přejít k pokladně

Vsaďte na kožené doplňky, kůže je opět v módě!

Vsaďte na kožené doplňky, kůže je opět v módě!

V posledních letech se kožené výrobky vrací opět do módy a je otázkou, jestli skutečně kvalitně zpracovaná kůže z módy někdy vůbec vyšla. Zkrátka se jedná o investici …

Kůže je opět v módě! Vsaďte na doplňky z ní!

V posledních letech se kožené výrobky vrací opět do módy a je otázkou, jestli skutečně kvalitně zpracovaná kůže z módy někdy vůbec vyšla. Zkrátka se jedná o investici, která se vyplatí. Ve skříních našich maminek či babiček jistě najdeme kousky z opravdové kůže a vypadají, jako by je koupily včera. Přitom je používali a nosili desítky let. Zkrátka kůže je stálicí a ani střihy se v průběhu let nijak zásadně nemění. Pokud tedy do podobného kousku investujete, rozhodně ani po letech nebudete litovat.

Vsaďte na kožené doplňky, kůže je opět v módě!

Drahá investice, která se vyplatí

Nebudeme si nalhávat, že kvalitní materiál z pravé kůže je levnou záležitostí. Ba naopak, za podobné kousky si oproti koženkovým napodobeninám i několikanásobně připlatíte. Oproti nim ale kůže vydrží několikanásobně déle a jedná se o mnohem kvalitnější přírodní materiál. Skvěle se kombinuje s dalšími materiály a outfit díky ní nevypadá nikdy nevšedně. I obyčejnému outfitu přidá punc luxusu. A mnohdy stačí málo, třeba jen obyčejný kožený pásek, který přiláká pozornost.

Vsaďte na kožené doplňky, kůže je opět v módě!

Pravou kůži lze při bližším ohledání nejlépe poznat tak, že jsou na ní vidět drobné nerovnosti a jizvy, u kterých se ale rozhodně nejedná o vadu, ale naopak podtrhují autenticitu materiálu. Zkrátka se jedná o přírodní materiál, nikoliv o jeho „dokonalou“ umělou verzi. Tento vzhled je ovšem pro pravou kůži charakteristický a nejedná se o žádnou vadu. Koženka je oproti tomu hladká, často s pravidelným vzorem, a na první pohled jí snadno rozeznáte od originálu.

Vsaďte na kožené doplňky, kůže je opět v módě!

Pravá kůže nikdy nebude působit lacině a vždy Vám k jakémukoliv outfitu dokonale sedne. Ať už máte jakoukoliv postavu, kožený doplňek bude vzácným klenotem vašeho vhledu. Je to zkrátka investice která se vyplatí za každých okolností a vždy Vám dokonale sedne. Nejlepší je nechat si vyrobit svůj kožený výrobek přímo na míru dle vašich představ.

Vsaďte na kožené doplňky, kůže je opět v módě!

V nabídce kožených výrobků naleznete produkty široké palety barev. Kůže může být barvená již v koželužnách, případně může být barvena přímo při výrobě konkrétního výrobku. V tom případě si můžete vybrat jakoukoliv dostupnou barvu. Vždy ale vsaďte na odstín kůže, který se velmi dobře kombinuje.

Zjistit více …