Nákupní košík

Přejít k pokladně

Pánská kožená taška přes rameno Budovatel A4

5 690,00 Kč

Ks
Popis produktu:

Pánská kožená taška přes rameno Budovatel - kvalitní pánská kožená brašna vyrobená z pravé hovězí kůže. Tato kvalitní retro kožená taška přes rameno je velice praktická a těší se mezi pány nemalé oblibě. Brašna má dvě hlavní oddělení, bez vnitřních kapes. Na předním díle má našité dvě malé kapsičky pro nošení drobností. Kožená brašna Budovatel se zavírá na klapnu pomocí zámečku tak, jako obě přední kožené kapsičky. Je celá vyrobena z kůže tlusté do 2,5 mm. Brašna má řemen přes rameno o šířce 3 cm, který je k ní připevněn pomocí dvou karabinek. Řemen přes rameno má přezku, a tak je možné jej libovolně zkracovat.

Vnitřek brašny je navržen tak, aby v něm bylo možné pohodlně nosit dokumenty ve formátu A4.

Kožená brašna Budovatel má rozměry 32 cm x 28 cm x 15 cm.

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
360° prohlídka:

Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:843

Ceny jsou konečné, prodávající není plátcem DPH.