Nákupní košík

Přejít k pokladně

Kožené pouzdro na klíč od auta

450,00 KčDetail produktu

Kožené pouzdro na klíč od auta

450,00 Kč

Popis produktu:

Kožené pouzdro na klíč od auta - kvalitní kožené pouzdro na klíč od auta vyrobené z pravé hovězí kůže. Kožené pouzdro je vhodné pro nošení klíče od auta. Pouzdro má malou klapinku, která se uzavírá pomocí kovového druku. Pouzdro je vybavené koženým poutkem pro snadné uchycení na opasek.

Toto pouzdro je přizpůsobené pro rozměry auto klíče do 6,5 cm x 4,5 cm x 1,8 cm. Před objednáním pouzdra si prosím zkontrolujte, jestli má Váš klíč od auta uvedené rozměry. Pouzdro nepřizpůsobujeme na jiné rozměry klíče a dodáváme ho pouze v těchto rozměrech a pouze s koženým poutkem na opasek.

Pouzdro má kožené poutko pro nošení na opasku. Toto poutko je přizpůsobené tak, aby bylo možné pouzdro nosit na opasku o šířce maximálně 5 cm a je možné jej nosit na opasku podélně nebo na výšku (napište nám do poznámky v objedávce, jak chcete pouzdro nosit a podle toho Vám uděláme poutko na opasek).

 

Tento výrobek dodáváme v různých barevných kombinacích.
Více o barvách kůže se můžete dočíst zde.

Kupující bere na vědomí, že pokud si vybere u jakéhokoliv výrobku jinou barevnou kombinaci než hnědá kůže, černá kůže, hnědá kůže hnědá nit, nebo černá kůže černá nit, nebude mít nárok bez důvodu vrátit tento výrobek dle § 1837 občanského zákoníku z důvodu, že daný výrobek je upraven dle jeho osobních přání a požadavků a pro jeho osobu, a takový výrobek je dále neprodejný.
Výrobce:

Brašnářství Tatiana Brašnářství Tatiana
Výrobce kvalitních kožených výrobků z pravé hovězí kůže


Naše výrobky vyrábíme výhradně ručně, a tak je každý náš výrobek svým způsobem originál. Proto se může stát, že se budou nabízené výrobky nepatrně lišit od uvedených fotografií.

Po objednávce každého zákazníka zpravidla telefonicky kontaktujeme a dohodneme přesné detaily výrobku.

Nepřehlédněte také tyto výrobky z pravé hovězí kůže:Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.